Casa Los Olivos Vista is een moderne Adults Only Bed & Breakfast, gelegen op een rustige en groene locatie in de regio Murcia op een half uurtje rijden van zee. Een fijne plek voor een heerlijke naturistische vakantie of voor zomaar een paar dagen er tussen uit. Het appartement en de twee kamers zijn prachtig ingericht. Vanaf het terrein, gelegen tussen de olijf-, amandel- en fruitbomen, heb je een geweldig uitzicht over de stad Lorca en de omliggende bergen. Rond het zwembad is een groot terras met luxe ligbedden om van de zon en het prachtige uitzicht te genieten. In de honesty bar kun je terecht voor een drankje, de lunch of in de namiddag een heerlijk tapasplankje.
Om de rust te kunnen garanderen is Casa Los Olivos Vista alleen te boeken door personen vanaf 18 jaar.
Per auto:
Ook voor een hotel onderweg kun je contact opnemen met onze reserveringsafdeling via info@euronature.nl of via tel. +31 (0)488 79 21 21.
Per vliegtuig:
Op ca. 40 autominuten van Casa Los Olivos Vista zijn diverse naturistenstranden, zoals Playa del Charco in Águilas, Playa Cueva de Lobos in Bolnuevo en Playa del Siscal in Puntas de Calnegre.
Vanuit Nederland, België en Duitsland gaan er regelmatig vluchten naar Spanje. Om zeker te zijn van een goede prijs is het raadzaam vroegtijdig te boeken. Ook je vliegtickets kunnen wij voor je verzorgen. Geef dit door bij online boeking in het opmerkingenveld of neem voor de actuele vliegtarieven contact op met onze reserveringsafdeling.
Casa Los Olivos Vista ligt in de provincie Murcia, een regio waar veel te doen is en je leuke plaatsen kunt bezoeken of genieten op de mooie stranden van de Costa Cálida. Ook zijn er volop wandelmogelijkheden door de natuur in de nabije omgeving.
De Costa Cálida, wat letterlijk ‘warme kust’ betekent, heeft een subtropisch mediterraan klimaat met milde winters en warme zomers. Het is een 250 kilometer lange kuststrook in de regio Murcia met mooie stranden en natuur en één van de voordeligste gebieden aan de Spaanse kust. Hier kun je nog de typische Spaanse sfeer proeven.
Het centrum van de historische stad Cartagena ligt op een uur rijden van Casa Los Olivos Vista. Deze stad staat bekend om de archeologische overblijfselen uit de Carthaagse, Romeinse en Byzantijnse periodes. Ook zijn er vele grote tot kleine winkeltjes te vinden met lokale specialiteiten. Voor de liefhebbers van golf ligt er op 88 km afstand één van de meest prestigieuze golfterreinen ter wereld: Club La Manga.
Het Parque Regional de Sierra Espuña is een van de mooiste natuurgebieden van de provincie Murcia. Het gebied telt meer dan veertig wandelroutes en wordt gekenmerkt door hoge bergen, dichte bossen, ravijnen en stuwmeren. Het perfecte uitje voor wandelaars en natuurliefhebbers. Het hoogste punt is 1538 meter. Aan de rand van het natuurgebied liggen de Barrancos de Gebas. Letterlijk vertaald: “de ravijnen van Gebas”. Dit is een spectaculair woestijnlandschap met kloven en ravijnen, verschillende uitkijkpunten en wandelroutes.
De Sierra de la Almenara is een bergketen in de provincie Murcia, Spanje. De bergketen ligt in het zuiden van de provincie, tussen de steden Lorca, Águilas en Mazarrón. De hoogste top van de bergketen is de Pico de la Almenara, met een hoogte van 1.218 meter. De Sierra de la Almenara is een populaire bestemming voor wandelaars en fietsers. Er zijn verschillende wandelroutes die door de bergketen lopen, met uitzicht op de Middellandse Zee. De Sierra de la Almenara is ook een belangrijk vogelgebied.
Een huurauto is onmisbaar bij een verblijf in Casa Los Olivos Vista, ook als je eens een dagje naar het naaktstrand wilt. Wij werken samen met Sunny Cars, een betrouwbare partner voor autohuur. Met een all-in huurauto van Sunny Cars toer je 100% zorgeloos. Alle benodigde verzekeringen zijn standaard inbegrepen. Je huurauto staat klaar op de luchthaven van aankomst waar je na je vakantie de auto ook weer kunt inleveren. Een huurauto boek je eenvoudig online via onze website of neem contact op met onze reserveringsafdeling.
Inchecken vanaf 14:00 uur
Uitchecken: voor 11:00 uur
Lidmaatschap INF: niet verplicht
De eigenaren hebben 2 honden