Via een landweg door een bananenplantage kom je bij Casa Pedro op La Palma. Het vrijstaande comfortabele huis ligt bij Tazacorte op een hoogte van 190 meter met prachtig uitzicht over de Barranco del Hondo naar de zee. Het naturistenstrand van Puerto de Tazacorte ligt op 4 km en Los Llanos met een supermarkt, diverse winkels en terrasjes op ca. 3 km. Casa Pedro is geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn.
Luchthaven: Santa Cruz de la Palma
Vluchtduur: ca. 4 uur en 30 minuten
Vanuit Nederland, België en Duitsland gaan er regelmatig vluchten naar La Palma. Om zeker te zijn van een goede prijs is het raadzaam vroegtijdig te boeken. Ook je vliegtickets kunnen wij voor je verzorgen. Geef dit door bij online boeking in het opmerkingenveld of neem voor de actuele vliegtarieven contact op met onze reserveringsafdeling.
Todoque is een rustig dorp in de vruchtbare Valle de Aridane, in het westen van La Palma. Het heeft een klein centrum met een karakteristieke kerk en een kleine supermarkt. Door de rijke grond en een overvloed aan water hebben ondernemende families in de 19de eeuw bananenplantages laten aanleggen en hun opvallende finca’s gebouwd. Todoque ligt centraal tussen Los Llanos de Aridane en Puerto Naos, die je beiden in 10 minuten rijden bereikt. In de Valle de Aridane vind je ook Los Llanos de Aridane, de grootste plaats in de vallei met een gezellig winkelcentrum, veel restaurantjes en een leuke zondagse kunst- en curiosamarkt.
Het gezellige stadje Tazacorte ligt in het westen van La Palma. Het heeft een authentiek centrum met kleurrijke huizen, pittoreske pleinen en een leuk aanbod aan winkeltjes, galerieën en restaurants. Aan de kust ligt Puerto de Tazacorte, waar in de haven de excursieboten vertrekken op zoek naar walvissen en dolfijnen. Langs het zwarte zandstrand loopt een boulevard vol terrasjes, restaurants en barretjes. Bij de haven is het officiële naturistenstrand van La Palma.
Aan de westkust ligt het dorp Puerto Naos. De vele bananenbomen, de heuvelachtige natuur en de gekleurde huizen maken het een mooie vakantiebestemming. Er is een donker lavastrand en langs de promenade en in het centrum zijn diverse eethuizen en bars. In het centrum treft u verschillende winkels en een grote supermarkt.