Logo

Camp Kovacine

Melin I/20 , Cres (Cres), Kroatië, 51557
image105215
image105215
image105215
image105215
image105215
30
plattegrond
Naturistencamping met zeezicht
Rustig naturistenstrand in Piran-baai
Naturisme in Cres' ongerepte natuur

Algemeen

Het wemelt voor de Kroatische kust van de idyllische eilanden en eilandjes zoals het eiland Cres waar camping Kovačine ligt. Het ligt op één van de mooiste eilanden die je zeker gezien moet hebben. Deze 4 sterren camping is verdeeld in een textiel en naturistisch deel, zonder een duidelijke afscheiding tussen beiden. Op het naturistische deel is het heerlijk rustig met bijna op alle plaatsen een prachtig uitzicht over de Adriatische zee. Direct aan de camping ligt een fijn kiezelstrand met fraaie aangelegde terrassen in een omgeving van ongerepte natuur. Ook biedt Camping Kovačine vele faciliteiten voor jong en oud. 

Prijzen en beschikbaarheid

anvrsgrcalameteifondsacsi
7
8
8
Onze gunstige boekingsvoorwaarden
Aanbetaling slechts 15%
Restantbetaling pas 5 weken voor aankomst
Betalen in termijnen mogelijk

Beoordelingen

8.7
Fantastisch
Score uit 2 beoordelingen
Algemene indruk
9.0
Ligging en omgeving
7.5
Aanwezige faciliteiten
9.0
Naaktrecreatie
10.0
Gastvrijheid
7.5
Hygiene/netheid
9.0
Geen beoordelingen beschikbaar

Faciliteiten

Vervoer en omgeving

De reis er naartoe

Per auto:

  • Afstand vanaf Utrecht: 1365 km
  • Afstand vanaf Brussel: 1356 km

Per vliegtuig:

  • Dichtstbijzijnde luchthaven: Rijeka
  • 2e dichtstbijzijnde luchthaven: Pula
  • Vluchtduur: ca. 2 uur en 5 minuten
  • Afstand luchthaven Rijeka - Camping Kovačine: ca. 50 km (inclusief veerdienst tussen Valbiska op Krk en Merag op Cres)
  • Afstand luchthaven Pula - Camping Kovačine: ca. 92 km (inclusief veerdienst tussen Brestova in Istrië en Cres)

Bij de autorit naar Camping Kovačine is het raadzaam om onderweg te overnachten. Zo kom je uitgerust aan op de camping! 

Vliegtickets

Vanuit Nederland, België en Duitsland gaan er regelmatig vluchten naar Kroatië. Om zeker te zijn van een goede prijs is het raadzaam vroegtijdig te boeken. Ook je vliegtickets kunnen wij voor je regelen. Geef dit door bij online boeking in het opmerkingenveld of neem voor de actuele tarieven contact op met onze reserveringsafdeling via info@euronature.nl of via tel. +31 (0)488 79 21 21.

Naturistenstrand

Op Camping Kovačine is een apart naturistenstrand aanwezig.

Cres

Het rustige en pure eiland Cres ligt tussen de oostkust van Istrië en de eilanden Krk en Lošinj. Het is het meest afwisselende, maar ook onderschatte eiland van Kroatië. Een regelmatige veerdienst brengt je in een half uur van Brestova (Istrië) naar het eiland. Je kunt ook met de ferry vanaf Krk, dat met een brug aan het vasteland is verbonden. Cres strekt zich lang en smal uit door de Kvarnerbaai richting het zuiden. In het noorden vind je dichte bossen, in het midden olijfhagen en wijnbouwgebieden, en in het zuiden mediterrane bossen en uitgestrekte weiden.

Bezoek het stadje Valun, het dorpje Lubenice, inheemse planten en het zoetwatermeer Vranska Jezero. Voor wandelaars is het een paradijs: de bergen zijn niet al te hoog, dus de meeste wandelingen zijn toegankelijk. Ook voor duikers, surfers en zeilers is Cres geweldig, met kristalhelder water en dolfijnen die langs de kust zwemmen.

Op 20 minuten wandelen van Camping Kovačine ligt het plaatsje Cres. De binnenstad schittert in Venetiaanse stijl. Het is heerlijk om door de stad te wandelen en monumenten zoals de St. Mariakerk of de stadspoort te bezoeken. Geniet vanaf de terrasjes van het uitzicht op de vissersbootjes in de haven.

> Meer over een naturistische vakantie in Kroatië

Huurauto

Wil je veel zien van Cres? Voor volledige vrijheid om te gaan en staan waar je wil, is een huurauto ideaal. Wij werken samen met Sunny Cars, een betrouwbare partner voor autohuur. Met een all-in huurauto van Sunny Cars toer je 100% zorgeloos. Alle benodigde verzekeringen zijn standaard inbegrepen. Je huurauto staat klaar op de luchthaven van aankomst waar je na je vakantie de auto ook weer kunt inleveren. Een huurauto boek je eenvoudig online via onze website of neem contact op met onze reserveringsafdeling.
> Meer informatie over autohuur

Locatie

Static_map
Static_map_poi

Camp Kovacine

Melin I/20 Cres (Cres) Kroatië, 51557

Aankomst en vertrek

  • Accommodaties: inchecken vanaf 16:00 uur, uitchecken voor 10:00 uur

  • Kampeerplaatsen: inchecken 14:00 uur, uitchecken voor 12:00 uur

Goed om te weten

  • Lidmaatschap INF: niet verplicht

  • Tussen de plaats Brestova in Istrië en Cres is een veerboot met een zeer regelmatige verbinding.

Daarom boek je met Euronature:
24/7 inzicht in je boeking
ANVR en SGR garantie
Top service voor en na boeking
Vriendelijk en goed geholpen!
Wij boeken al vanaf de start van Euronature bij deze organisatie. Snelle, verzorgde, boekingen. Houden rekening met je wensen en zoeken indien mogelijk naar een voor jou geschikte plaats op de diverse terreinen. Aanrader!!!
Veilig aangesloten bij:
anvrsgrcalameteifondsacsiinfnfn
Beoordeeld met een 9.6
80 beoordelingen
Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief
Altijd op de hoogte van de scherpste aanbiedingen en het nieuwste aanbod