Logo

Camping Villaggio Naturista Le Betulle

Via Lanzo 33, La Cassa, Italië, 10040
image112319
image112319
image112319
image112319
image112319
18
plattegrond
Groot zwembad in glooiend terrein
Op 30 min van kunststad Turijn
Naturisme bij natuurpark La Mandria

Algemeen

Eén van de oudste en bekendste naturistenterreinen in Italië is Le Betulle Villaggio Naturista, waar een vriendschappelijke en ontspannen sfeer heerst. Het eenvoudige terrein ligt in de Pïemonte, in het noorden van Italië, aan de rand van een prachtig natuurgebied La Mandria. Op slechts 30 autominuten vind je de kunststad Turijn en op 800 meter het dorpje La Cassa waar enkele restaurantjes zijn en je de dagelijkse boodschappen kunt doen.
Naturistencamping Le Betulle heeft diverse voorzieningen en wordt veel bezocht door Nederlanders. Het hart van de camping is het grote zwembad. Kinderen en ook tieners zullen het hier naar hun zin hebben, er zijn genoeg sportmogelijkheden en er is een clubhuis. Le Betulle is Berk in het Italiaans en bomen vind je dan ook volop op het glooiende terrein van naturistencamping Le Betulle.

Prijzen en beschikbaarheid

anvrsgrcalameteifondsacsi
11
11
Onze gunstige boekingsvoorwaarden
Aanbetaling slechts 15%
Restantbetaling pas 5 weken voor aankomst
Betalen in termijnen mogelijk

Beoordelingen

6.8
Gemiddeld
Score uit 13 beoordelingen
Algemene indruk
6.2
Ligging en omgeving
7.7
Aanwezige faciliteiten
4.8
Naaktrecreatie
8.5
Gastvrijheid
6.9
Hygiene/netheid
6.7
Geen beoordelingen beschikbaar

Faciliteiten

Vervoer en omgeving

De reis er naartoe

Per auto:

  • Afstand vanaf Utrecht: 1174 km
  • Afstand vanaf Brussel: 1043 km

Bij de autorit naar Camping Le Betulle is het raadzaam om onderweg te overnachten. Zo kom je uitgerust aan op je vakantiebestemming! 

Piemonte

De regio Piemonte is een deel van Italië dat het allemaal heeft: een prachtig groen landschap, een rijke cultuur, kunst, architectuur, leuke plaatsjes, goed eten en beroemde wijnen. De regio-hoofdstad en één van de 5 grote steden van Italië is Turijn, op ongeveer 25 km van naturistencamping Le Betulle. Een stad met belangrijke industrie, o.a. grafische, textiel- en lederindustrie en auto′s (Fiat), maar ook een rijk historisch verleden. Er zijn vele musea te vinden zoals het Egyptisch Museum, Galeria Sabauda en het nationaal Filmmuseum. De grootste attractie is wel de 167 meter hoge Mole Antonelliana. Een lift met kristallen wanden brengt je omhoog waarna je geniet van een prachtig uitzicht over Turijn en de omgeving. Dichter in de buurt van Le Betulle, op nog geen kilometer afstand, ligt het dorpje La Cassa. Naturistencamping Le Betulle is een prima uitvalsbasis voor het maken van wandeltochten in dichtbij gelegen natuurparken. Ook de oude stad Lanzo met de Duivelsbrug (Ponte del Diavolo) over de rivier de Stura di Lanzo, is een bezoek waard.

> Lees meer over een naturistische vakantie in Italië​​​​​​​

Locatie

Static_map
Static_map_poi

Camping Villaggio Naturista Le Betulle

Via Lanzo 33 La Cassa Italië, 10040

Aankomst en vertrek

  • Inchecken vanaf 15:00 uur

  • Uitchecken voor 10:00 uur

Goed om te weten

  • Lidmaatschap INF: verplicht bij 1e verblijf

  • Officieel is een badmuts verplicht in het zwembad (sinds 2021)

  • Supermarkt: ca. 5,2 km

Daarom boek je met Euronature:
24/7 inzicht in je boeking
ANVR en SGR garantie
Top service voor en na boeking
Vriendelijk en goed geholpen!
Wij boeken al vanaf de start van Euronature bij deze organisatie. Snelle, verzorgde, boekingen. Houden rekening met je wensen en zoeken indien mogelijk naar een voor jou geschikte plaats op de diverse terreinen. Aanrader!!!
Veilig aangesloten bij:
anvrsgrcalameteifondsacsiinfnfn
Beoordeeld met een 9.6
80 beoordelingen
Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief
Altijd op de hoogte van de scherpste aanbiedingen en het nieuwste aanbod