Domaine des Lauzons is een gezellige naturistische familiecamping in het hart van de Provence. Vanaf de meeste kampeerplaatsen heb je een prachtig uitzicht over het dal. Het restaurant, terras en de winkel bevinden zich rondom een 300 jaar oude hoeve, die het centrum vormt van Domaine des Lauzons. Door het animatieteam wordt voor alle leeftijden veel georganiseerd: pony rijden, spelletjes voor de kinderen, sportieve en culturele activiteiten, maar ook muziekavonden en massagecursussen. Er is een groot, verwarmd zwembad en een kinderbad. Voor de jeugd is er een lange waterglijbaan die uitkomt in een apart zwembad. De kampeerplaatsen zijn verdeeld over 4 verschillende velden. Er zijn heel rustige plaatsen, maar ook plaatsen direct bij het zwembad. Naturistencamping Domaine des Lauzons staat garant voor een heerlijke vakantie.
Per auto:
Bij de autorit naar Domaine des Lauzons is het raadzaam om onderweg te overnachten. Zo kom je uitgerust aan op je vakantiebestemming! Neem hiervoor contact op met onze reserveringsafdeling.
Naturistencamping Domaine des Lauzons is schitterend gelegen in het departement Alpes de Hautes Provence, in een beschermd natuurgebied halverwege de Mont Ventoux en de Gorges du Verdon. De Provence is al jaren een heel populaire vakantiebestemming. Het is een streek met een heerlijk warm klimaat met veel zonuren, zuivere berglucht en lieflijke oude dorpjes. Op wandelafstand van Domaine des Lauzons ligt het bekende, charmante stadje Forcalquier dat de gemoedelijke sfeer uitademt die hier zo kenmerkend is. Maar ook Apt (ca. 47 km), Banon (ca. 19 km), Manosque (ca. 29 km) en Sisteron (ca. 55 km) met hun gezellige, schaduwrijke terrasjes en wekelijkse markten vol overheerlijke Provençaalse kruiden en gerechten zijn een bezoek waard tijdens je verblijf op naturistencamping Domaine des Lauzons.
Accommodaties: inchecken vanaf 16:30 uur, uitchecken voor 10:00 uur
Kampeerplaatsen: inchecken vanaf 14:00 uur, uitchecken voor 12:00 uur
Lidmaatschap INF: niet verplicht
Er is één zwembad verwarmd vanaf mei
Supermarkt: ca. 7 km